Potrzebujesz Więcej konkretów?

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWY PROGRAM SESJI + ZASADY

PROJEKT JEST PROWADZONY W RAMACH DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ FUNDACJI ALCHEMIA ZMIANY JAKO ODPŁATNA DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO TEJ FUNDACJI. 

* forma rozliczenia to faktura wystawiona przez Fundację Alchemia Zmiany. Ceny powyższe są cenami brutto albo netto, w zależności od tego, czy w chwili zdecydowania się na udział w programie/sesjach Fundacja jest podatnikiem podatku VAT. Do każdej faktury wystawionej po osiągnięciu przez Fundację statusu podatnika VAT zostanie doliczony ten podatek (zostanie doliczony również do kwot wcześniej ustalonych jako brutto, które staną się kwotami netto dla kolejnych faktur miesięcznych lub kwartalnych). Faktura będzie wystawiona po zaakceptowaniu powyższych warunków. Sesje są prowadzone w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego fundacji. Fundacja nie posiada statusu OPP.

opinie o mojej pracy

JAK TRANSFORMUJĄ MOI KLIENCI

Do Adama trafiłam po wysłuchaniu jego rozmowy w podcaście, w trakcie której miałam wrażenie jakby mówił dokładnie o mnie i do mnie… I choć z początku trudno było mi (konkretnej, nastawionej do życia zadaniowo i niezbyt skorej do rozmawiania o tym co u mnie w środku..) zrozumieć pewne ścieżki, którymi mnie prowadził – to jednak zaufałam mu w 100% i dałam się poprowadzić – i dziś już wiem, że było warto!

Mimo że niejednokrotnie zachęcał mnie to wychodzenia ze strefy komfortu – to nigdy nie tak, by było to wbrew mnie. Pilnował, żebym dbała o siebie – ale nie odbywało się to kosztem innych. Sens pewnych działań przychodził do mnie dopiero z czasem, niektóre wnioski musiały długo się układać, ale ostatecznie wszystkie elementy układanki wskoczyły na swoje miejsce.
W efekcie: przychodziłam z dylematem – a kończyłam z klarownym planem.
Dzięki prawie rocznej wspólnej przygodzie zobaczyłam sens swoich działań, zrozumiałam, dlaczego pewne rzeczy są dla mnie tak ważne, a innych nie robię i nie chcę robić.
I za to jestem mu niezmiernie wdzięczna – i polecam każdemu taką podróż wgłąb siebie, bo z takim Przewodnikiem naprawdę warto!

Dziękuję Ci jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie,

Magdalena R., radca prawny

Miałam szczęście pracować z Adamem Sornkiem w modelu coachingowym. Adam w pracy ze mną był niezwykle uważny. Zaskakiwał mnie tym że wyłapywał wszystko co było bardzo głęboko we mnie ukryte, a wydobywało się ukradkiem w wypowiadanych przeze mnie, jak mi się wtedy wydawało, przypadkowo, słowach i zdaniach.

Potrafił przeprowadzić mnie przez trudne często odkrycia, których dokonywałam w czasie pracy z nim. Okazał się przewodnikiem, z którym bezpiecznie pokonywałam niby własny, ale tak naprawdę nieznany mi świat.

Adam działa i pracuje „z brzucha” ma intuicję i jest bardzo kreatywny. Dlatego zawsze znajduje drogę wyjścia z każdego „zaułka”, w który się sama czasem zapędziłam. Adam jest po prostu stworzony do psychologicznej i coachingowej pracy z ludźmi. Dobrze, że odkrył to w sobie. Dziękuję Adam za naszą pracę indywidualną i na warsztatach.

Marlena K., adwokat

Z Adamem zacząłem współpracować po wysłuchaniu jego rozmowy z Jackiem Stanisławskim. Trafił na moment powrotu z podłej rozprawy, więc jego twierdzenie „toga bez wroga” odebrałem jako chichot losu. Generalnie strasznie mnie w tym wywiadzie denerwował. W związku z tym uznałem, że dobrze będzie wejść w interakcję i wyjaśnić sobie pewne kwestie.

Po rozpoczęciu współpracy uznałem, że nie jest tak irytujący jak w wywiadzie. Wynikało to z tego, że doświadczenie na jakim bazował było mi bliskie, a pierwotna irytacja wynikała z podświadomego przeczucia, że chyba ma rację i że faktycznie może coś być w tym co mówi.

Samą współpracę oceniam pozytywne. Była brakującym elementem rozwoju w ramach ścieżki zawodowej. Na studiach uczymy się niewiele przydatnych w pracy elementów. W trakcie aplikacji nabywamy umiejętności praktyczne i to przygotowuje nas do bycia rzemieślnikami. Natomiast brakującym ogniwem jest ustalenie: po co, jak i dlaczego. Ten zakres można w ciekawy sposób ogarnąć z udziałem Adama. Dla mnie były to spotkania jak z patronem w trakcie aplikacji – cenne bo bazujące na praktycznym doświadczeniu.

Sposób współpracy Adama jest przyjazny dla każdego prawnika – jasno określone zasady, ale z możliwością aneksowania. Czasami wychodzi z niego adwokat bo drąży i stara się nie pozostawiać spraw niewyjaśnionych. Jednocześnie wie kiedy odpuścić = kłamiący świadek 😉

Dużym pozytywem są notatki i materiały, które robi i przekazuje na koniec. Dzięki temu współpraca nie jest tylko pogadanką lecz faktycznym warsztatem, którego efekty można potem włączyć do pracy.

Zważywszy na powyższe – polecam 😉

Bartosz M., adwokat

formularz ZGŁOSZENIOWY

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ, USTALIĆ TERMIN? MASZ PYTANIA?

KONTAKT? Zapraszam!

Zostaw wiadomość lub zadzwoń.

Telefon

tel. +48 794 15 69 61

Email

kontakt (at) togabezwroga.pl

Adres

FUNDACJA ALCHEMIA ZMIANY
Marii Konopnickiej 14, 05-410 Józefów (k. Otwocka)

KRS 0000877751 (Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 9512512759, REGON 387927381

RODO & Polityka Prywatności Fundacji Alchemia Zmiany, która prowadzi projekt "Toga bez wroga" i niniejszy serwis: https://alchemiazmiany.pl/cookie-policy/

Adam Sornek