Potrzebujesz Więcej konkretów?

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWY PROGRAM SESJI + ZASADY

PROGRAM JEST PROWADZONY W RAMACH DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ FUNDACJI AMBICJE.ORG JAKO ODPŁATNA DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO TEJ FUNDACJI. 

* forma rozliczenia to faktura wystawiona przez Fundację Ambicje.org – podmiot niebędący aktualnie podatnikiem podatku VAT.
Faktura będzie wystawiona po zaakceptowaniu powyższych warunków. W przypadku przejścia przez Fundację w trakcie współpracy na rozliczenie VAT (przekroczenie progu obrotowego) do faktur wystawionych po tym zdarzeniu zostanie doliczony podatek VAT  w wysokości prawem przepisanej. Sesje są prowadzone w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego fundacji. Fundacja nie posiada statusu OPP.

opinie o mojej pracy

JAK TRANSFORMUJĄ MOI KLIENCI

Do Adama trafiłam po wysłuchaniu jego rozmowy w podcaście, w trakcie której miałam wrażenie jakby mówił dokładnie o mnie i do mnie… I choć z początku trudno było mi (konkretnej, nastawionej do życia zadaniowo i niezbyt skorej do rozmawiania o tym co u mnie w środku..) zrozumieć pewne ścieżki, którymi mnie prowadził – to jednak zaufałam mu w 100% i dałam się poprowadzić – i dziś już wiem, że było warto!

Mimo że niejednokrotnie zachęcał mnie to wychodzenia ze strefy komfortu – to nigdy nie tak, by było to wbrew mnie. Pilnował, żebym dbała o siebie – ale nie odbywało się to kosztem innych. Sens pewnych działań przychodził do mnie dopiero z czasem, niektóre wnioski musiały długo się układać, ale ostatecznie wszystkie elementy układanki wskoczyły na swoje miejsce.
W efekcie: przychodziłam z dylematem – a kończyłam z klarownym planem.
Dzięki prawie rocznej wspólnej przygodzie zobaczyłam sens swoich działań, zrozumiałam, dlaczego pewne rzeczy są dla mnie tak ważne, a innych nie robię i nie chcę robić.
I za to jestem mu niezmiernie wdzięczna – i polecam każdemu taką podróż wgłąb siebie, bo z takim Przewodnikiem naprawdę warto!

Dziękuję Ci jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie,

Magdalena R., radca prawny

Miałam szczęście pracować z Adamem Sornkiem w modelu coachingowym. Adam w pracy ze mną był niezwykle uważny. Zaskakiwał mnie tym że wyłapywał wszystko co było bardzo głęboko we mnie ukryte, a wydobywało się ukradkiem w wypowiadanych przeze mnie, jak mi się wtedy wydawało, przypadkowo, słowach i zdaniach.

Potrafił przeprowadzić mnie przez trudne często odkrycia, których dokonywałam w czasie pracy z nim. Okazał się przewodnikiem, z którym bezpiecznie pokonywałam niby własny, ale tak naprawdę nieznany mi świat.

Adam działa i pracuje „z brzucha” ma intuicję i jest bardzo kreatywny. Dlatego zawsze znajduje drogę wyjścia z każdego „zaułka”, w który się sama czasem zapędziłam. Adam jest po prostu stworzony do psychologicznej i coachingowej pracy z ludźmi. Dobrze, że odkrył to w sobie. Dziękuję Adam za naszą pracę indywidualną i na warsztatach.

Marlena K., adwokat

Z Adamem zacząłem współpracować po wysłuchaniu jego rozmowy z Jackiem Stanisławskim. Trafił na moment powrotu z podłej rozprawy, więc jego twierdzenie „toga bez wroga” odebrałem jako chichot losu. Generalnie strasznie mnie w tym wywiadzie denerwował. W związku z tym uznałem, że dobrze będzie wejść w interakcję i wyjaśnić sobie pewne kwestie.

Po rozpoczęciu współpracy uznałem, że nie jest tak irytujący jak w wywiadzie. Wynikało to z tego, że doświadczenie na jakim bazował było mi bliskie, a pierwotna irytacja wynikała z podświadomego przeczucia, że chyba ma rację i że faktycznie może coś być w tym co mówi.

Samą współpracę oceniam pozytywne. Była brakującym elementem rozwoju w ramach ścieżki zawodowej. Na studiach uczymy się niewiele przydatnych w pracy elementów. W trakcie aplikacji nabywamy umiejętności praktyczne i to przygotowuje nas do bycia rzemieślnikami. Natomiast brakującym ogniwem jest ustalenie: po co, jak i dlaczego. Ten zakres można w ciekawy sposób ogarnąć z udziałem Adama. Dla mnie były to spotkania jak z patronem w trakcie aplikacji – cenne bo bazujące na praktycznym doświadczeniu.

Sposób współpracy Adama jest przyjazny dla każdego prawnika – jasno określone zasady, ale z możliwością aneksowania. Czasami wychodzi z niego adwokat bo drąży i stara się nie pozostawiać spraw niewyjaśnionych. Jednocześnie wie kiedy odpuścić = kłamiący świadek 😉

Dużym pozytywem są notatki i materiały, które robi i przekazuje na koniec. Dzięki temu współpraca nie jest tylko pogadanką lecz faktycznym warsztatem, którego efekty można potem włączyć do pracy.

Zważywszy na powyższe – polecam 😉

Bartosz M., adwokat

formularz ZGŁOSZENIOWY

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ WSTĘPNĄ? MASZ PYTANIA?

KONTAKT? Zapraszam!

Zostaw wiadomość lub zadzwoń.

Telefon

tel. +48 794 15 69 61

Email

kontakt (at) togabezwroga.pl

Adres

FUNDACJA ALCHEMIA ZMIANY
Leśna 28, 05-420 Józefów (k. Otwocka)

KRS 0000877751 (Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 9512512759, REGON 387927381

RODO: https://alchemiazmiany.pl/cookie-policy/

Adam Sornek